سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: گفتمان انقلاب اسلامی که توسط امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری ترویج شده و می‌شود، درمان همه دردهای بشریت است.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز سه شنبه ایرنا، محمدرضا مخبر دزفولی در مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی اهل بیت (ع) ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه گفت: در این ایام مبارک که متقارن با روز سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر است، بادی یاد شهدا و ایثارگران را گرامی بداریم.
وی افزود: دانش آموختگان این دانشگاه سرمایه‌های جهان اسلام هستند و استقرار و قوام یافتن این دانشگاه به عنوان یک حرکت انقلابی و جهادی مایه خوشبختی است.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: همه باید تلاش کنیم با عنایت خداوند متعال این دانشگاه بیش از پیش موفقیت‌های بیشتری کسب کند.

** محور شکل گیری امت واحده اسلامی، تمدن نوین اسلامی است
مخبر دزفولی گفت: امت واحده اسلامی باید شکل گیرد و محور آن تمدن نوین اسلامی است.
وی افزود: موقعیت مسلمین در جهان کنونی، ایجاب می‌کند تا همه استعدادها در خدمت تمدن‌سازی نوین اسلامی قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران ادامه داد: تلاش ما سعادت و خوشبختی همه بشریت است.
مخبر دزفولی ادامه داد: آنچه که در زمینه نقض حقوق مسلم بشر توسط غربی‌ها در جهان شاهد هستیم، نشان می‌دهد باید یک تلاش در زمینه تمدن‌سازی اتفاق بیفتد.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: چندین میلیون انسان بی گناه در عراق، افغانستان، سوریه و یمن در جنگ های افروخته شده توسط غربی‌ها جان خود را از دست داده‌اند.
وی افزود: گفتمان انقلاب اسلامی که توسط امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری
ترویج شده و می‌شود، درمان همه این دردهاست.
مخبر دزفولی گفت: ذیل این گفتمان همه بشریت در تمدنی سرشار از معنویت، اخلاق و موفقیت‌های مادی و معنوی خواهند زیست.
وی افزود: دانش آموختگان دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع) وظیفه دارند گفتمان انقلاب اسلامی را ترویج کنند.
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: جریان منحط تکفیری به نیابت از صهیونیزم بین‌الملل دست به این جنایات در جهان اسلام علیه تشیع و تسنن دست می‌زند و آنان در اصل و حقیقت دشمن مکتب نبوی هستند.

** هدف جریان تکفیری از بین بردن اسلام است
وی افزود: از بین بردن اسلام هدف جریان تکفیری است و ایران اسلامی تحت زعامت رهبر حکیم و بزرگوار خود مقابل این جریان ایستاده است.
رئیس ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور ادامه داد: پیشرفت‌های علمی ایران اسلامی در سال‌های اخیر موجب شده تا غربی‌ها پس از آنکه از توقف این جریان ناامید شدند، به فکر ادغام و هضم شدن ایران در جریان غربی حاکم بر جهان باشند.
مخبر دزفولی گفت: در نانو فناوری زیست فناوری و… جریان علمی کشور بسیار پرثمر و توانمند است و به پیش می‌رود.
وی افزود: در بسیاری از رشته‌های پیشرفته علمی ما چندین برابر تعدادی که افکار عمومی از آن آگاه است، دانشمند داریم.

** باید مراقب باشیم تا خاکریز‌های علمی خود را در جریان نفوذ از دست ندهیم
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: کار علمی و رفت و آمد علمی لازم است اما باید مراقب باشیم تا خاکریز‌های علمی خود را در جریان نفوذ از دست ندهیم.
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: نیروی جوان و مولد جهان اسلام باید به افق‌های بلندتر بیاندیشد چون آینده به اسلام ناب محمدی «ص» تعلق دارد که توسط امام خمینی (ره) نهادینه شده است.
وی افزود: باید تلاش کنیم تا همه جهان اسلام بتوانند از دستاوردهای علمی و فناوری بهره‌مند شوند.
مخبر دزفولی ادامه داد: تا قبل از رنسانس و در دورانی که غرب مسیحی در دوران تاریکی به سر می‌برد، جهان اسلام به عنوان یک تمدن بزرگ و یکپارچه، کریمانه دستاوردهای علمی خود را در اختیار آنان قراد داد.
عضو پیوسته فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران گفت: اما غربی‌ها پاسخ این برخورد کریمانه را با غارت منابع و کشتار و خونریزی دادند و امیدواریم تا با شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی این جریان پایان یابد.
وی افزود: تمدن نوین اسلامی حتما شکل خواهد گفت و این شکل‌گیری به دست جوانان مسلمان متعهد و متخصص است.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: بسیاری از دانشگاه‌های ایران اسلامی ظرفیت خوبی برای ایجاد زمینه برای فعالیت های مقصد علمی دارند.