سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران- ایرنا- اعضای تیم ملی المپیادهای دانش آموزی در رشته های ریاضی، فیزیک، زیست شناسی، شیمی و کامپیوتر برای اعزام به مسابقات جهانی ۲۰۱۶ مشخص و معرفی شدند.

پی اچ دی آزمون : به گزارش ایرنا از باشگاه دانش پژوهان جوان، دانش آموزان منتخب ۶ نفر در رشته ریاضی، ۵ نفر در رشته فیزیک و ۴ نفر در رشته های زیست شناسی، شیمی و کامپیوتر تیرماه و مرداد ماه جاری برای شرکت در مسابقات جهانی سال ۲۰۱۶ به ترتیب به کشورهای چین (هنگ کنگ)، سوئیس، ویتنام، گرجستان و روسیه اعزام خواهند شد.
اعضای تیم ملی المپیاد ریاضی کشور شامل محمدرضا امینیان، فربد اکباتانی، امین رخشا، امیرمجتبی صبور، مهبد مجید و علیرضا هدیه لو همگی از تهران ۶ تا ۱۶ژوییه مطابق با ۱۶ تا ۲۶ تیرماه ۹۵ برای شرکت در مسابقات جهانی ۲۰۱۶ هنگ کنگ اعزام می شوند.
علیرضا درزی رامندی و کیان نجیمی از تهران، محمد صادقی از شیراز و مهدیه حامدی اصیل از مشهد اعضای تیم ملی المپیاد زیست شناسی جمهوری اسلامی را تشکیل می دهند که از ۱۷ تا ۲۴ ژوییه مطابق با ۲۷ تیر تا ۳ مردادماه ۹۵ در مسابقات جهانی ۲۰۱۶ ویتنام شرکت می کنند.
سید زهرا کاظمی هریکندی از بابل، امیرعلی کریمی و ایمان منبری اسکوئی از تهران و سید پیمان میرقادری از اصفهان، اعضای تیم ملی المپیاد شیمی کشور هستند که از ۲۳جوالی تا اول اوت مطابق ۲ تا ۱۱ مردادماه برای حضور در مسابقات جهانی، به گرجستان عزیمت می کنند.
اعضای تیم ملی المپیاد فیزیک جمهوری اسلامی ایران شامل امیرحسین استیری،سیدمحمد حسین شریفی کلهرودی، محمدمهدی صباغی ندوش، امین محرمی پور و امیررضا نگاری از تهران می باشند که از ۱۱ تا ۱۷ ژوییه مطابق ۲۱ تا ۲۷ تیرماه به مسابقات جهانی ۲۰۱۶ سویس اعزام می شوند.
علی بهجتی، امیرمحمد دهقان، سیدپارسا میرطاهری، آرش محمودیان بیدگلی از تهران به عنوان اعضای تیم ملی کامپیوتر کشور برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۶ روسیه از ۱۲ تا ۱۹ اوت مطابق با ۲۲ تا ۲۹ مرداد ماه، عزیمت خواهند کرد.
علمی (۱) ** ۱۲۰۱ **۲۰۱۷