سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیرکل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد از رسیدگی به درخواست ۴ هزار نفر از متقاضیان نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه در نیم سال تحصیلی جدید خبر داد.

محمد تقی طباطبایی مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی درگفت و گو با خبرنگار خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان درباره شکایت دانشجویان شاهد نسبت به اعلام دیر هنگام نتایج نقل و انتقالات گفت: در هر نیم سال تحصیلی درخواست ۴ هزار نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر مورد بررسی قرار می‌گیرد، اکثر دانشجویانی که نسبت به دیر اعلام شدن نتایج درخواست خود شکایت دارند افرادی هستند که خارج از مهلت معین و همزمان با شروع ثبت نام دانشگاه ها تقاضای خود را ارسال می‌کنند.
وی افزود: کلیه متقاضیان باید در زمان تعیین شده نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند، تاخیر و جاماندن از ارائه درخواست بر عهده دانشجو است.
طباطبایی با بیان این که پرداخت ١٠٠ درصد شهریه دانشجویان شاهد بر عهده بنیاد شهید و امور ایثارگران است، تصریح کرد : هیچ واحدی اجازه جلوگیری از تحصیل این دسته از دانشجویان را به دلیل دیرکرد در پرداخت شهریه ندارد.
مدیر کل دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اظهار داشت: دانشجویان در صورت بروز هرگونه مشکل در ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه و حتی تحویل مدارک خود می‌توانند آن را با اداره کل امور شاهد و ایثارگر سازمان مرکزی در میان بگذارند.