جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – در هشتمین همایش تقدیر از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران، ۱۴ نفر از دانشجویان این دانشگاه تجلیل شدند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، این مراسم با حضور حجت‌الاسلام شهیدی رئیس بنیاد شهید و فرمانده سپاه حضرت رسول(ص) عصر امروز در دانشگاه تهران برگزار شد.

سید جلال زرگر مدیرکل شاهد و ایثارگران دانشگاه تهران در این مراسم گفت: در حال حاضر یک هزار و ۱۱۳ دانشجوی کارشناسی شاهد و ایثارگر، ۱۲۳۱ دانشجوی کارشناسی ارشد شاهد و ایثارگر، ۸۹ دانشجوی دکترای حرفه ای شاهد و ایثارگر و ۳۴۴ دانشجوی دکترای تخصصی شاهد و ایثارگر در این دانشگاه تحصیل می کنند.

وی با اشاره به راه اندازی ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه تهران تصریح کرد: این ستاد زیر نظر رئیس دانشگاه فعالیت می‌کند.

مدیرکل شاهد و ایثارگران دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: این ستاد وظیفه برنامه ریزی و سیاستگذاری های کلان در خصوص دانشجویان شاهد و ایثارگر را برعهده دارد.

زرگر اظهار کرد: از سال ۸۸ موضوع تقدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه تصویب شده است و بر این اساس هر ساله این دانشجویان در حوزه های پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و ارزشی مورد ارزیابی قرار می گیرند.