سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف موفق شدند با حضور در چهلمین مسابقات برنامه نویسی جهان، رتبه چهاردهم این رقابتهای معتبر و دشوار را به خود اختصاص دهند.

پی اچ دی آزمون : به گزارش ایرنا از دانشگاه صنعتی شریف، تیم برنامه نویسی دانشگاه صنعتی شریف متشکل از علی حقانی، پیمان جابرزاده گنج و امیر کیوان محتشمی با مربیگری کامران باور و با سرپرستی دکتر ضرابی زاده در رقابتهای چهلمین دوره مسابقات برنامه نویسی جهان (acm) به میزبانی کشور تایلند شرکت کردند.
دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف با حل ۸ مسئله از بین ۱۳ مسئله دشوار مطرح شده در چهلمین دوره مسابقات برنامه نویسی جهان که با شرکت ۱۲۸ تیم از سراسر دنیا برگزار شد، رتبه چهاردهم این دوره از رقابتهای سخت و حساس را به خود اختصاص دادند.
تیم های سن پترزبورگ (روسیه)، شانگهای (چین) و هاروارد (آمریکا) به ترتیب رتبه های اول تا سوم این مسابقات معتبر جهانی را کسب کردند.
در این دوره از مسابقات تیم های دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد از کشورمان حضور داشتند و به ترتیب ۸، ۳ و ۱ سوال از ۱۳ مسئله مطرح شده را حل کردند.
دانشگاه صنعتی شریف توانست در جریان رقابتهای چهلمین مسابقات جهانی acm ، پس از دانشگاه شانگهای (چین)، به همراه تیم هایی از کشورهای ژاپن، تایوان و سنگاپور رتبه دوم را در جمع تیمهای آسیایی به خود اختصاص دهد.
علمی**۱۰۵۵**۱۴۴۰