سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران- ایرنا- رییس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد گفت: انتقال اندیشه شهدای مدافع حرم به نسل جوان وظیفه ای شرعی و ملی است که دانشگاهیان برعهده دارند.

پی اچ دی آزمون : به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، علی عباسپور روز دوشنبه در آیین پاسداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عباس تباران» اظهار کرد: پاسداشت رشادت و ایثارگری های شهدای مدافع حرم رسالتی است که بر عهده دانشگاه آزاد اسلامی و به تبع آن واحد علوم و تحقیقات است.
وی ادامه داد: آشنا کردن جوانان و انتقال تفکرات و اندیشه های اسلامی و انقلابی شهدای مدافع حرم به نسل جوان، وظیفه ای دانشگاهی، دینی، اسلامی، شرعی و ملی است و برعهده تمامی دانشگاهیان قرار گرفته است.
عباسپور در ادامه با تبریک میلاد با سعادت منجی عالم بشریت، مهدی موعود (عج) و سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: جای بسی خرسندی است که امروز در میان خانواده شهدای مدافع حرم حضور دارم. شهدایی که با ایثارگری و رشادت، آرامش، امنیت و اقتدار را بیش از پیش برای ایران اسلامی رقم زده اند.
وی با بیان اینکه یکی از افتخارات واحد علوم و تحقیقات میزبانی بیشترین تعداد دانشجویان خانواده های شهدا و جانبازان در بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی است، افزود: واحد علوم و تحقیقات در راستای خط مشی ریاست هیأت امنا و رییس دانشگاه آزاد اسلامی بر ترویج و تدوین فرهنگ شهادت و ایثارگری به نسل دانشجو، همواره از جمله واحدهای پیشرو در این امر مهم بوده و خواهد بود.
در این مراسم از خانواده های شهدای مدافع حرم تقدیر به عمل آمد.