حجت الاسلام سهرابی معاون پژوهش حوزه علمیه تهران سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون پژوهشی حوزه علمیه استان تهران گفت: پیش نویس سند راهبردی پژوهش آماده شده و پس از انجام امور مقدماتی، برای مشورت و همفکری در اختیار اساتید قرار می گیرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام علی اصغر سهرابی در نخستین هم اندیشی معاونین پژوهش مدارس علمیه استان تهران گفت: با نگاه ویترینی به جشنواره علامه حلی (ره) و دیگر برنامه‌های پژوهشی مخالف هستم.

وی اظهار داشت: بنده و مجموعه معاونت پژوهش در ستاد، از نقدها و پیشنهادات مفید شما بسیار استفاده خواهیم کرد و امیدوارم تمامی دوستان در جلساتی که در آینده حداقل به صورت فصلی تشکیل خواهد شد شرکت کرده و مسائل خود را بر اساس موضوع جلسه که به اطلاع خواهد رسید، با صراحت بیان کنند و این موضوع قطعا موجب پیشرفت و رشد خواهد بود.

معاون پژوهشی حوزه علمیه استان تهران اضافه کرد: هم اکنون پیش نویس سند راهبردی پژوهش که دغدغه بنده و بسیاری از معاونین پژوهش مدارس علمیه است آماده شده و پس از انجام امور مقدماتی، برای مشورت و همفکری با دوستان در اختیار قرار خواهد گرفت.

سهرابی در خصوص رویکرد کلی معاونت پژوهشی حوزه علمیه استان تهران به مسئله پژوهش گفت: سیاست اصلی ما در پژوهش حوزه علمیه استان تهران مبتنی بر فرهنگ‌ سازی پژوهشی و فضاسازی برای رونق بیشتر فعالیت‌های علمی طلاب است.