سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۵ از ساعت ١١ صبح امروز دوشنبه ٣ خرداد ٩۵ قابل دریافت است.

 

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت کلیه داوطلبانی که متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته این دانشگاه هستند، می توانند از ساعت ۱۱ صبح امروز دوشنبه ۳ خرداد ماه با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی azmoon.org نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود اقدام کنند.
وی افزود: آزمون مذکور با رقابت ۴۷۸ هزار و ۳۴۹ داوطلب برگزار می شود که اکثریت آن را داوطلبان زن تشکیل می دهند.
دانشیان با تاکید بر این که تنها ملاک پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته این دانشگاه، نمره کسب شده توسط داوطلب است، اظهار داشت: آزمون مذکور در ۱۳۵ مجموعه امتحانی و در ۶ نوبت صبح و عصر طی روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه ۶ الی ۸ خرداد ماه، در ۶۹ حوزه امتحانی و در ۳۱ استان کشور برگزار می شود.
رئیس مرکز سنجش و پذیرش با تاکید بر اینکه اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد از طریق شماره داوطلبی صورت می گیرد، اظهار داشت: داوطلبان باید در حفظ و نگهداری شماره داوطلبی خود دقت لازم را داشته باشند.
وی یادآور شد:نتایج این آزمون در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری اعلام می شود.