erfan khoshkhoo-14-31.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ از سه‌شنبه یازده خرداد ماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا‌، گفت: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در مورد ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ از فردا دوشنبه سوم خرداد ماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و در نشریه پیک سنجش فردا نیز منتشر می‌شود.

وی افزود: براساس این اطلاعیه ثبت نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته منحصرا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش از سه‌شنبه یازده خرداد ماه آغاز و در روز سه شنبه ۱۸ خرداد ماه پایان می‌پذیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: اطلاعیه تکمیلی برای ثبت نام از روز دوشنبه ۱۰ خرداد روی سایت قرار می‌گیرد و در نشریه پیک سنجش روز مذکور نیز منتشر می‌شود.

همچنین دفترچه راهنمای ثبت نام همزمان با آغاز فرایند ثبت نام روی سایت قرار می‌گیرد.

توکلی در ادامه با بیان اینکه پذیرش در برخی از رشته‌های آزمون مذکور براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد، گفت: آزمون آن دسته از رشته‌هایی که پذیرش آنها با آزمون خواهد بود‌ در عصر جمعه ۲۲ مرداد ماه در حوزه‌های امتحانی برگزار می‌شود.

برچسب ها : ,