n00028123-b.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  طی حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمد مبلغی رییس دانشگاه مذاهب اسلامی، سرپرست جدید معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و همچنین دبیر شورای علمی این دانشگاه منصوب شدند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، به نقل ازروابط عمومی دانشگاه مذاهب اسلامی، در پی استعفای دکتر برومنداعلم از سمت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی بدلیل حضور در عرصه دیگری از نظام آموزش عالی کشور و پذیرش آن، طی حکمی از سوی رییس دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین دکتر مجید قربانعلی دولابی به سمت “سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی” دانشگاه مذاهب اسلامی منصوب گردید.

متن حکم انتصاب حجت الاسلام والمسلمین دکتر قربانعلی دولابی بدین شرح است:

«باتوجه به استعفای جناب آقای دکتر عباس برومند اعلم، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی‌دریغ و مؤثر ایشان؛ نظر به مراتب فضل، شایستگی و تجارب ارزشمند علمی و اجرایی جناب عالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی» دانشگاه مذاهب اسلامی منصوب می‌گردید.

موارد ذیل از جمله سرفصل­‌های مهمی است که در دوره مسئولیت حضرت­عالی انتظار تحقق آنها به جد می­رود:

“بهسازی حاکم بر نظام آموزشی دانشگاه، رویه­‌ها و روندها”،” پژوهش بنیاد کردن آموزش”، “مدیریت پایان نامه­‌ها به منظور ارتقا بخشی سطح علمی و جهت دهی به سمت تحقق اهداف دانشگاه”، “طراحی لازم جهت تهیه متون آموزشی و کمک آموزشی در چارچوب همکاری با معاونت پژوهشی

بازنگری در رشته­‌ها و سرفصل­‌های موجود”، “تدوین رشته­‌ها و سرفصل­‌های جدید در چارچوب نیازهای راهبردی امت اسلام”، “ایجاد کارگاه­های علمی– آموزشی و برگزاری دوره‌­های آموزشی کوتاه مدت”، “تقویت کمی و کیفی اعضای هیأت علمی”، “استفاده از توان استادان مذاهب مختلف و تقریب گرا جهت تدریس” و ” تقویت جایگاه گروه­های آموزشی”. همچنین بهره‌گیری از نیروهای فارغ­ التحصیل دانشگاه در زمینه‌­های مذکور به عنوان یک اولویت جدی تلقی می­‌گردد.

امید است جنابعالی با توکل بر خداوند متعال و همکاری سایر مسئولان، اعضای هیأت علمی و استادان دانشگاه در جهت تحول و ارتقای جایگاه آن معاونت قدم بردارید.»

همچنین در پی استعفای دکتر عباس برومند اعلم از سمت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مذاهب اسلامی بدلیل حضور در عرصه دیگری از آموزش عالی کشور، طی حکمی از سوی رییس دانشگاه، ضمن پذیرش این استعفا، وی به سمت «مشاور ریاست دانشگاه» و «دبیر شورای علمی» دانشگاه مذاهب اسلامی منصوب شد.

متن حکم انتصاب دکتر برومند اعلم بدین شرح است:

« باتوجه به استعفای جنابعالی از سمت «معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی» بدلیل حضور در سنگر دیگری از عرصۀ آموزش عالی کشور، ضمن تشکر فراوان از خدمات خالصانه و صادقانۀ آن برادر گرامی در خدمت به آموزش و ایجاد تحول و ارتقای جایگاه آن در دانشگاه مذاهب اسلامی، بدینوسیله با این استعفا موافقت و جنابعالی را به عنوان «مشاور اینجانب» و «دبیر شورای علمی» دانشگاه باعنایت به جایگاه فرامعاونتی آن منصوب می‌نمایم.

امید است جنابعالی که از دانش‌آموختگان موفق دانشگاه می‌باشید، همواره ارتباط مؤثر خود را با دانشگاه و خدمت به اهداف و آرمان‌های بزرگ آن حفظ فرمایید. توفیقات روزافزون شما را در همۀ عرصه‌ها از خداوند متعال خواستارم.»

برچسب ها :