146.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  در چهاردهمین همایش نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی که به میزبانی دانشگاه زنجان برگزار شد، با رأی نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی از دانشگاه‌های سراسر کشور، مدیران مسئول نشریات دانشجویان کشور در هیئت مرکزی نظارت مستقر در وزارت علوم انتخاب شدند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، چهاردهمین همایش نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی از ۲۹ اردیبهشت ماه به مدت سه روز کار خود را در دانشگاه زنجان آغاز کرد و مجالی بود تا مدیران مسئول نشریات دانشگاهی سراسر کشور از نزدیک و در فضایی صمیمی با یکدیگر آشنا شده و از تجربیات همکاران در این عرصه مطلع شوند.

این همایش که با هدف برگزاری انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی برگزار شده بود، دارای برنامه‌های جنبی متعددی بود تا مدیران مسئول بتوانند در مدت حضور خود در دانشگاه زنجان به دانش خود در زمینه فعالیت مطبوعاتی اضافه کنند که از جمله این برنامه‌ها می‌توان به برگزاری کارگاه تخصصی روزنامه‌نگاری الکترونیکی و کارگاه تخصصی گرافیک و صفحه‌آرایی اشاره کرد.

در حدود ۲۲۰ نفر از نمایندگان مدیران مسئول دانشجویی از دانشگاه‌های سراسر کشور در این همایش شرکت کرده بودند که از این تعداد ۳۶ نفر خانم و مابقی از آقایان بودند که ۲۱ نامزد برای حضور در شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی در روز دوم این همایش به معرفی و اعلام برنامه‌هی خود پرداختند. این در حالی بود که در روز پایانی همایش که به عنوان مراسم اختتامیه مراسم رای‌گیری انجام می‌شد تنها هفت نفر از کاندیداها باقی مانده و مابقی نامزدها انصراف خود را اعلام کردند.

پس از برگزاری انتخابات، رای‌گیری و شمارش آرا، از هفت کاندیدا محمدعلی کام‌فیروزی از دانشگاه تهران با ۹۷ رای و احسان فیض‌آبادی از دانشگاه امیرکبیر با ۸۵ رای به عنوان نماینده مدیران مسئول نشریات دانشجویان کشور در هیات مرکزی نظارت مستقر در وزارت علوم انتخاب و معرفی شدند.