فنی حرفه ای سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش گفت: با توجه به تمدید مهلت ثبت نام در دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای تا سوم خرداد، داوطلبان می توانند در ظرفیت های جدید ثبت نام کنند.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ظرفیت جدیدی برای دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی اعلام شده است و داوطلبان می توانند تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۳ خرداد در این دوره ها ثبت نام کنند.

وی افزود: تا صبح امروز شنبه اول خردادماه تعداد ۱۹۵ هزار و ۹۶۴ نفر در این دوره ها ثبت نام کردند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام اقدام نکرده اند می توانند در این مهلت با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه اطلاعیه ها و اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: اطلاعات ثبت نامی داوطلبانی که پیش از این ثبت نام کرده اند نیز بر روی سایت سنجش قرار دارد و این داوطلبان می توانند با مطالعه اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام و افزایش ظرفیت نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

وی افزود: ظرفیت پذیرش در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی پیش از این ۲۷۹ هزار و ۴۱۱ نفر اعلام شده بود که این میزان افزایش یافته است. 

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: پذیرش در ۱۱ کد رشته محل‌های این دوره با آزمون و در ۳۱ کد رشته محل‌های این دوره بر اساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد.