روح الله حریزاوی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – در صورت تصویب نهایی در هیئت امنای حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان ، تا پایان سال جاری ۵ مرکز جدید حوزه علوم اسلامی در دانشگاه های کشور تاسیس می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام حریزاوی – مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان گفت: تقاضاهایی مختلفی برای تاسیس مرکز حوزه در استانهای مختلف دریافت شده است که این تقاضاها با بررسی های میدانی و مذاکرات با مسئوولین ارشد دانشگاهی هر استان بررسی و امکان سنجی می شود.

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان افزود: به عنوان نمونه تاسیس مرکز در دانشگاه بجنورد با حضور معاون مرکز در هیئت رئیسه این دانشگاه نهایی شد و ثبت نام علاقمندان از هفته آینده در این مرکز آغاز می شود.

وی افزود: در خواستهای تاسیس حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در استانهای گیلان، اذربایجان غربی، خوزستان، سیستان و دیگر استانها نیز دریافت شده است که امکان سنجی در هر کدام از این مراکز در دست بررسی است.

حریزاوی گفت :  پیش بینی می شود در صورت تصویب نهایی و تامین اعتبارات لازم، ۵ حوزه جدید علوم اسلامی دانشگاهیان تا پایان سال جاری در کشور به تعداد ۴۰ مرکز کنونی افزوده شود.