IMG_0027-1.JPG

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس دانشگاه ارومیه گفت: پروژه دانشکده ادبیات و علوم انسانی اقتصاد و مدیریت دانشگاه ارومیه تا پایان سال ۹۵ به بهره‌برداری می‌رسد.

رحیم حب‌نقی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه آذربایجان غربی، با بیان اینکه پروژه دانشکده ادبیات و علوم انسانی اقتصاد و مدیریت دانشگاه ارومیه در اسفند ماه سال ۸۸ شروع شده است اظهار کرد: این پروژه با متراژ ۲۲ هزار و ۸۰۰ مترمربع تا پایان سال ۹۵ آماده بهره‌برداری خواهد شد.

وی در رابطه با روند اجرایی پروژه دانشکده ادبیات و علوم انسانی مهاباد افزود: پیشرفت فیزیکی این پروژه ۹۰ درصد بوده و امید است با توجه به شرایط پیشرفت پروژه در نیمه اول سال جاری قابل بهره‌برداری شود.

حب‌نقی به تکمیل ساختمان مرکز رشد پارک علم و فناوری اشاره کرد و گفت: این پروژه نیز در سال ۸۹ آغازشده که بخش مرکز رشد این مجموعه تا پایان سال جاری بهره‌برداری می شود.

رئیس دانشگاه ارومیه افزود: دانشگاه ارومیه با توجه به نیازهای بخش های مختلف از سال گذشته تاکنون به تعریف پروژه های جدید اقدام کرده و در حال حاضر اقدامات مربوط به انتخاب مشاور، مطالعه و طراحی اکثر آنها صورت پذیرفته و آماده اجرا هستند.

حب‌نقی پروژه احداث قرائت خانه پسران به متراژ ۱۲۰۰ متر مربع، بازارچه دانشجویی به متراژ ۱۶۰۰ متر مربع، کلینیک دامپزشکی به متراژ ۵۰۰۰ متر مربع، ساختمان توسعه ستاد مرکزی به متراژ ۱۲۰۰ متر مربع و آمفی تئاتر مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب را از جمله پروژه‌های جدید دانشگاه برشمرد که آماده اجرا هستند.

وی خبرداد: به زودی شاهد آغاز فعالیت در خصوص پروژه‌های راکد قبلی از جمله ساخت خانه فرهنگ دانشگاه و احداث مزارع آموزشی و پژوهشی دامپروری و تکمیل دانشگده فنی و مهندسی خوی خواهیم بود.

حب‌نقی در خصوص آزمایشگاه‌های ساختمان توسعه دانشکده کشاورزی گفت: عملیات مربوط به تجهیز و میزبندی آزمایشگاه ساختمان توسعه دانشکده کشاورزی ارومیه انجام شده و آزمایشگاه مرجع دانشگاه جدیدا آغاز شده است.

برچسب ها :