سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – چهارمین جشنواره فرهیختگان و نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی دقایقی پیش با حضور آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از اساتید و فرهیختگان علمی کشور گشایش یافت.

پی اچ دی آزمون : به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، این جشنواره در آستانه سی و چهارمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی به معرفی ۶۳۷ محصول دانش بنیان از واحدهای دانشگاه آزاد می پردازد.
همچنین قرار است در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد که دکتر حمید میرزاده رئیس این دانشگاه و عبدالله جاسبی نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در هیات عالی تجدیدنظر دانشگاه آزاد حضور دارند از ۳۴ محصول در زمینه رباتیک، نانو ذرات، پزشکی و صنعت خودرو رونمایی و ۲۳ محصول تجاری سازی شده دانشگاه نیز ارائه شود.
در ادامه این مراسم از ۷۹ برگزیده تقدیر می شود که دو نفر از آنها جوایز خود را از رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام دریافت می کنند.
نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تا پنجم خرداد ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه آزاد برپا است.
علمی**۹۰۱۴**۹۱۳۲ ** ۱۳۳۶