1-3441.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  اولین جشنواره و کنگره ملی «علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی» با حضور محققان داخلی و خارجی صبح امروز کار خود را آغاز کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار علمی ایسنا، در این کنگره که تا اول خرداد‌ماه ادامه دارد، در خصوص موضوعات مختلف در زمینه‌ سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی بحث و تبادل‌نظر می‌شود.

در مراسم افتتاحیه این جشنواره و کنگره بین‌المللی دکتر رامین حشمت مدیر آموزش، پژوهش و توسعه منابع انسانی با اشاره به روند برگزاری این جشنواره و کنگره خاطرنشان کرد: این کنگره دارای بخش‌های مختلفی است که از آن جمله می‌توان به کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، فناوری و فن‌بازار و نمایشگاه و بخش کارگاه‌های آموزشی تخصصی اشاره کرد.

حشمت با تاکید بر این‌که در این کنگره همایش کانون اندیشه و نوآوری برگزار خواهد شد، اظهار کرد: علاوه بر آن از برگزیدگان المپیاد دانش‌آموزی نیز تقدیر به عمل خواهد آمد.

مدیر آموزش، پژوهش و توسعه منابع انسانی ستاد توسعه سلول‌های بنیادی با اشاره به بخش‌های این کنگره، گفت: در بخشی از کنگره آخرین دستاوردهای علمی و تحقیقاتی توسط محققان داخلی و خارجی بحث و تبادل‌نظر می‌شود.