سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از اعلام نتایج آزمون دکتری تخصصی این دانشگاه در ساعت ١۴ امروز ٢٩ اردیبهشت خبر داد.

 

بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت : نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی ۹۵ دانشگاه آزاد از ساعت ۱۴ امروز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت از طریق سامانه این مرکز به نشانی azmoon.org اعلام شد.
وی افزود: داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش به نشانی مذکور از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.
رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزادادامه داد :داوطلبانی که شماره داوطلبی خود  را در اختیار ندارند ، می توانند از طریق تلفن گویا به شماره ۴۷۴۳ و انتخاب کلید شماره ۳ و ارائه اطلاعات درخواستی ،نسبت به دریافت شماره داوطلبی اقدام و سپس با مراجعه به سامانه این مرکز نتیجه خود آزمون را مشاهده کنند.
دانشیان با تاکید بر این که اعلام نتایج نهایی فقط از طریق شماره داوطلبی صورت می گیرد  اظهار کرد : داوطلبان باید در حفظ و نگهداری شماره داوطلبی خود دقت لازم را داشته باشند.
وی یادآور شد: زمان اعلام نتایج اولیه دوره های بدون آزمون و پژوهش محور دکتری تخصصی ۹۵ دانشگاه آزاد نیز متعاقباً اعلام می شود.