سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران- ایرنا- رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۵ این دانشگاه در ساعت ۱۴ امروز خبر داد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا، بهروز دانشیان اظهار داشت: نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۴ امروز، چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت اعلام خواهد شد و داوطلبان می ‌توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.com از نتیجه خود مطلع شوند.
وی افزود: آن دسته از داوطلبان آزمون دکتری تخصصی ۹۵ که شماره داوطلبی خود را در اختیار ندارند، می توانند از طریق تلفن گویا به شماره ۴۷۴۳ و انتخاب کلید شماره ۳ و ارائه اطلاعات درخواستی نسبت به دریافت شماره داوطلبی اقدام و سپس با مراجعه به سامانه این مرکز نسبت به مشاهده نتیجه خود اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد، وی با اشاره به اینکه اعلام نتایج نهایی از طریق شماره داوطلبی صورت می گیرد، گفت: داوطلبان ضرورت دارد در حفظ و نگهداری شماره داوطلبی خود دقت لازم را داشته باشند.
دانشیان گفت: زمان اعلام نتایج اولیه دوره‌های بدون آزمون و پژوهش محور دکتری تخصصی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی متعاقباً اعلام خواهد دریافت می‌کنند.
جایزه ویژه امام خمینی(ره) که به پژوهشگر برتر تعلق می گیرد دارای سه مرتبه طلا، نقره و برنز است که امسال با ممیزی سختگیرانه دانشگاه آزاد اسلامی هیچ برگزیده‌ای برای نشان طلا انتخاب نشده ولی برای برگزیده نشان نقره، گرنت ۲۰ میلیونی و برای برگزیده نشان برنز، گرنت ۱۵ میلیونی اختصاص می‌یابد.
همچنین در حاشیه این جشنواره نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه‌آزاد اسلامی با متراژ ۳ هزار متر مربع ، ۳۹ غرفه و با معرفی ۶۳۷ محصول از واحدهای مختلف دانشگاهی نیز صبح روز پنج شنبه پس از افتتاح آیت الله هاشمی رفسنجانی، آغاز به کار می کند. این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی در محل سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار می‌شود.
۶۳۷ محصول دانش بنیان از واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه دستاوردهای این نمایشگاه از ۳۰ اردیبهشت تا پنجم خرداد ارائه می‌شود که بازدید از آن برای عموم آزاد است. به گفته میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یکی از اهداف این نمایشگاه جذب صاحبان سرمایه و صنعت برای سرمایه گذاری در اقتصاد دانش بنیان است.
همچنین در این نمایشگاه قرار است از ۳۴ محصول در حوزه‌های مختلف فناوری از جمله رباتیک، نانو ذرات، پزشکی و صنعت خودرو رونمایی می شود و ۲۳ محصول تجاری سازی شده نیز ارائه می‌ شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ، در این نمایشگاه از ۲۰ استان محصولات مختلفی در نمایشگاه عرضه می‌شود که استان اصفهان و واحد نجف آباد و همچنین استان تهران و واحد علوم و تحقیقات بیشترین طرح‌ها را ارائه کرده اند.