1461484727100_hamid amlashi -18.JPG

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  نشست‌های بین‌المللی شبکه سازی نوآوری با هدف بازاریابی برای حوزه‌های فناوری در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری برگزار می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار علمی ایسنا، دکتر فصیحی، دبیر نشست‌های بین‌المللی شبکه‌سازی نوآوری در نشست خبری امروز با بیان این که این نشست‌ها از چهارمین دوره نمایشگاه اینوتکس برگزار شده است، افزود: این نشست‌ها با توجه به نیازهای شرکت‌ها در همکاری‌های بین‌المللی برگزار می‌شوند.

وی با بیان این که در سال گذشته ۶ پنل در حوزه‌های نانو فناوری، بایوتکنولوژی، فناوری اطلاعات، فناوری‌های حوزه انرژی و سلامت برگزار شده است، خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز این نشست‌ها در ۱۰ پنل تخصصی در موضوعاتی چون مکانیسم‌های موفقیت در فرآیندهای انتقال فناوری، تحقیق و توسعه مشترک، تامین سرمایه برای همکاری‌های فناورانه و سرمایه‌گذاری ریسک پذیر و صادرات فناورانه برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در این نشست‌ها پنج پنل دیگر با موضوع شبکه‌سازی در حوزه‌های فناوری اطلاعات، زیست محیطی و انرژی، فناوری‌های هم‌گرا، فناوری‌های نرم و هویت ساز و رسانه برگزار می‌شود.

فصیحی زمان برگزاری این نشست‌ها را در روزهای چهارم و پنجم خرداد ماه در حاشیه نمایشگاه اینوتکس در نمایشگاه بین‌المللی اعلام کرد و یادآور شد: در این پنل‌ها از نخبگانی از خارج و محققان ایرانی مقیم خارج نیز دعوت به عمل آمده است.

وی با اشاره به مشکلات کشور در زمینه شبکه‌سازی، برگزاری این نشست‌ها را فراهم کردن زیرساخت‌ها برای ایجاد شبکه‌سازی در حوزه نوآوری دانست و تصریح کرد: امیدواریم با تجاربی که در برگزاری این نشست‌ها کسب می‌شود، ۵ تا ۱۰ سال آینده قادر به شبکه‌سازی در حوزه نانو شویم.