98-2.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  هفتادوهفتمین گردهمایی معاونان فرهنگی و روسای مراکز فرهنگی جهاد دانشگاهی سراسر کشور به میزبانی استان گلستان آغاز بکار کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه گلستان، این گردهمایی دو روزه صبح امروز (چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت) با حضور سعید پورعلی معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور، ثقفی رییس جهاد دانشگاهی استان گلستان، حجت الاسلام جلال نماینده مقام معظم رهبری دانشگاه گلستان، دکتر رضا معصومی راد مدیر فرهنگی، گردشگری ورزش و زنان سازمان برنامه ریزی کشور و دیگر روسای مراکز فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور در سالن رشد دانشگاه منابع طبیعی گلستان برگزار شد.

موضوع این گردهمایی با محوریت بازشناسی نقش حوزه فرهنگی جهاد در تحقق اقتصاد مقاومتی است.

مهندس رضا ثقفی رییس جهاد دانشگاهی استان گلستان در این مراسم با اشاره به موقعیت جغرافیایی گلستان اظهار کرد: این استان مجموعه‌ای از اقوام مختلف را در دل خود جای داده است. تنوع قومی باعث ایجاد یک تعامل و همزیستی مسالمت آمیز در این استان شده همچنین وجود آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در این استان نیز خود مایه برکت بوده و توانسته با درایت خود وحدت و همدلی بین شیعه و سنی را ایجاد کند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه جهاد دانشگاهی گلستان تازه تاسیس و دارای نیروی جوان است امیدواریم این گردهمایی باعث تجربه و وفاق و همدلی بین همکاران جهادی شده و از تجربیات آنها در جهت رشد و شکوفایی این نهاد بهره‌مند شویم.

برچسب ها :