1431440957312_FERESHTE ABDI-8.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دبیر انجمن علمی مهندسی عمران دانشگاه سمنان از قهرمانی تیم دی وی از سمنان در نهمین دوره مسابقات کشوری پل ماکارونی در تالار امیرکبیر دانشگاه سمنان خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه سمنان، سید میلاد حسینی با اعلام این خبر اظهار کرد: تیم‌های “رباط کریم” از شهر رباط کریم و “بچه‌های متوسط” از گرگان هم به ترتیب عناوین دوم و سوم این رقابت‌ها را به خود اختصاص دادند.

وی افزود: به تیم‌های اول تا سوم این رقابت‌ها به ترتیب ۲۵ ، ۱۵ و ۱۰ میلیون ریال جایزه اهدا شد.

دبیر انجمن علمی مهندسی عمران دانشگاه سمنان گفت‌: در نهمین دوره مسابقات کشوری پل ماکارونی ۸۰ دانشجو در قالب ۲۵ تیم از دانشگاه‌های استان‌های تهران، سمنان، گلستان، خراسان جنوبی و فارس با هم به رقابت پرداختند.

وی با بیان اینکه معیار این مسابقات نیز راندمان سازه‌ها بود، ادامه داد: ۳۳ سازه در این دوره از مسابقات دانشجویی بارگذاری شد.

حسینی تصریح کرد‌: انجمن علمی مهندسی عمران دانشگاه سمنان پیش از برگزاری رقابت‌های اصلی به منظور آشنایی هر چه بیشتر شرکت‌کنندگان یک دوره آموزشی سازه ماکارونی هم برگزار کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، سال گذشته و در هشتمین دوره مسابقات پل ماکارونی که با هدف تمرین دانشجویان رشته عمران در ساخت سازه‌های مقاوم با استفاده از رشته‌های ماکارونی و در ۲ شاخه راندمانی و وزنی برگزار می‌شود ۴۴ تیم با هم رقابت کردند.