1413699421663_Startup-Weekend_13699.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان‌ شمالی از برپایی دومین استارتاپ ویکند در مرکز استان خبر داد.

مجتبی نجفی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه خراسان‌ شمالی، اظهار کرد: با توجه به برپایی دو پیش رویداد هم اکنون مرحله اصلی استارتاپ ویکند فردا ۲۹ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه محل برپایی این استارتاپ ویکند در فرهنگسرای شهروند بجنورد است، افزود: افراد و جوانان خلاق در این استارتاپ ویکند با تم دانشجویی و با موضوع عمومی ایده‌پردازی می‌کنند.

نجفی با اشاره به حضور ۱۵۰ نفر در این برنامه علمی، عنوان کرد: این تعداد از افراد در گروه‌های ۱۵ نفره تقسیم بندی شده و به ارائه طرح و ایده خواهند پرداخت.

وی یادآور شد: استارتاپ ویکند رویدادی است که افراد و جوانان صاحب ایده و کارآفرین را در یک محیط پویا گرد هم می‌آورد تا در سه روز متوالی به رقابت و عملی ساختن ایده‌های خود برای وارد شدن به بازار واقعی کسب و کار بپردازند.

نجفی با اشاره به حضور کارآفرینان، دانشگاهیان، نخبگان، صاحبان ایده در این استارتاپ ویکند، گفت: در این نشست جوانان و صاحبان ایده در قالب تیم‌هایی به صورت فشرده از آموزش‌های لازم و مدل‌های مختلف کسب و کار برخوردار می‌شوند.

برچسب ها :