سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به نقش فعال این دانشگاه در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: این دانشگاه در دفاع مقدس ۹۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز سه شنبه ایرنا، سید احمد معتمدی در مراسم تقدیر از جانبازان دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این دانشگاه در عرصه های علمی، فرهنگی و اجتماعی انقلاب همواره جزء دانشگاه های سرآمد کشور بوده است.
وی افزود: این دانشگاه در دوران دفاع مقدس در حوزهای فنی و علمی نقش برجسته ای را در کشور ایفا کرده و در بسیاری موارد نقش محوری داشته است.
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: دانشگاه صنعتی امیرکبیر با نقش فعال خود در دوران دفاع مقدس دین خود را به انقلاب ادا کرده است.
حجت الاسلام محمد میراحمدی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز در این مراسم گفت: اساتید، دانشجویان و کارمندان این دانشگاه در تمامی عملیات های هشت سال دفاع مقدس حضور داشتند و این امر نشان دهنده فعالیت زیاد این دانشگاه در این دوران بوده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، وی عنوان کرد: دانشگاه صنعتی امیرکبیر سابقه طولانی و درخشانی در خدمت به انقلاب و نظام دارد.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: انقلاب اسلامی شرایطی را برای کشور به وجود آورد که مردم بدون هیچ چشم داشت مادی اقدام به فعالیت های مختلف می کنند و اگر بخواهیم به آرمان ها و اهداف انقلاب دست یابیم باید این روند ادامه یابد.
در این مراسم از ۵۷ جانباز و ایثارگر دانشگاه صنعتی امیرکبیر تقدیر شد.