7073.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز برنامه‌های این دانشگاه به مناسب هفته خوابگاه‌ها (۲۵ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه) را تشریح کرد.

دکتر ساسان موگهی در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، با اشاره به برگزاری “هفته خوابگاه‌ها”ی امسال با شعار “بهبود فضای خوابگاهی”، اظهار کرد: در این راستا حضور هیأت‌رئیسه و مدیران ارشد دانشگاه در خوابگاه‌ها و مشاهده مشکلات دانشجویان خوابگاهی از نزدیک در برنامه‌ها خواهد بود.

وی افزود: همچنین امسال برای دومین سال پیاپی حضور اعضای هیأت‌علمی مربوط در اتاق‌های دانشجویان هر رشته را خواهیم داشت که سال گذشته موجب خوشحالی دانشجویان خوابگاهی شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز گفت: همچنین برگزاری مسابقات ورزشی در رشته‌هایی که نیاز به سالن ورزشی ندارند (طناب‌زنی، فوتبال دستی، دارت و…) و مسابقات فرهنگی مانند خاطره‌نویسی، داستان‌نویسی و عکاسی در خصوص موضوعات مرتبط با خوابگاه از دیگر برنامه‌ها است.

موگهی ادامه داد: در این هفته در تلاشیم دور‌ چین‌های غذای دانشجویی را تقویت کنیم؛ همچنین سعی می‌کنیم در نظافت خوابگاه‌ها دقت‌نظر بیشتری صورت گیرد تا دانشجویان متوجه تغییرات شوند. در هفته خوابگاه همچنین از اتاق نمونه، دانشجوی نمونه خوابگاهی و سرپرستان نمونه خوابگاه‌ها تقدیر می‌شود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با اشاره به برنامه هم‌نشینی مشاورین روانشناختی خوابگاه در اتاق‌های دانشجویان، گفت: این مشاوران در طول هفته خوابگاه‌ها در اتاق‌ دانشجویان حاضر خواهند شد و به دانشجویان مشاوره خواهند داد، همچنین یک کارگاه آموزشی پیرامون مسائل روانشناختی برپا خواهد شد.