تهران – ایرنا – معاون سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی، از آغاز فرایند انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه در این دانشگاه از سال جاری خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه گروه علمی ایرنا از دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر عباس علایی نوین با اعلام این خبر افزود: فرایند انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه به منظور تقویت روحیه خودباوری، ایجاد رقابت سالم و شور و نشاط علمی، کشف استعدادها و تعمیق انگیزه پژوهش، تشویق به تهذیب و پایبندی به اصول و ارزش های والای انسانی و اسلامی در میان دانشجویان این دانشگاه برگزار می شود.
وی با ابراز امیدواری در خصوص اجرای فرآیند انتخاب دانشجوی نمونه که با هدف بالندگی، شکوفایی و مهارت آفرینی دانشجویان دانشگاه انجام می گیرد گفت :برنامه ریزی های دانشگاه علمی کاربردی براین اصل استوار است که از سال جاری فرآیند انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه دانشگاه بطور منظم و همه ساله برگزار شود.
معاون سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه، از واحدهای استانی دانشگاه خواست تا ضمن رعایت دقیق مفاد دستورالعمل و شیوه نامه اجرایی انتخاب دانشجوی نمونه، اطلاع رسانی موثر را طبق زمان­بندی تعیین شده به دانشجویان متقاضی انجام دهند.
علمی**۱۸۳۶**۲۰۱۷