عبدالحمید خدری سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – بوشهر- منتخب مردم بوشهر، گناوه و دیلم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: در زمینه نیازهای علمی استان بوشهر بازنگری شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام عبدالحمید خدری شامگاه دوشنبه در نشست با رئیس و مسئولین دانشگاه پیام نور استان بوشهر ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و انتصاب رئیس جدید دانشگاه پیام نور بوشهر گفت: توسعه زیرساخت های آموزش عالی و توسعه زیرساخت های بهداشت و درمان از الویت های پیگیری است.

خدری افزود:  درمان از نیازهای اولیه و ضروری است و آن طور که شایسته و حق مردم استان بوده است مورد توجه قرار نگرفته است، امروز در حوزه درمان استان بوشهر با مشکلات متعددی مواجه هستیم.

 وی بیان داشت: درحوزه آموزش عالی نیز می بایست در خصوص نیازهای علمی استان بازنگری هایی صورت پذیرد و دانشگاه ها به سمت تامین نیازهای استان حرکت کنند.

حجت الاسلام خدری با اشاره به جایگاه مهم دانشگاه پیام نور استان بوشهر و شرایط و کیفیت آموزشی این دانشگاه، خواستار همکاری در ارتقا هرچه بیشتر این دانشگاه از نظر کمی و کیفی و متناسب با نیازهای استان شد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر نیز در این نشست گزارشی از وضعیت مراکز پیام نور در شهرستان های استان ارائه کرد و بیان داشت: از فرصت پیش آمده در وزارت علوم و دانشگاه پیام نور در زمینه آمایش دانشگاه، برای همسو شدن با نیازهای استان کمال استفاده را خواهیم برد.