1451635366893_112827.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  آسیب‌شناسی انجمن‌های علمی دانشگاه‌ها در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مازندران، محمدعلی بهمنیار رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در همایش آسیب شناسی فعالیت‌های انجمن های علمی در دانشگاه علوم کشاورزی ساری، اظهار کرد: برای دانشجویان این دانشگاه دو بخش علمی و فرهنگی دیده شده است و به این امر معتقدیم که علاوه بر کسب دانش و پژوهش با مسائل مربوط به فرهنگ و اعتقادات نیز آشنایی پیدا کنند.

وی با بیان اینکه دانشجویان در این سن نیاز بیشتری به آموزش برای چگونه رفتار کردن دارند، خاطرنشان کرد: دانشگاه مکانی است که دانشجویان می‌توانند از توانمندی‌های خود استفاه کنند.

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری تصریح کرد: ایجاد انگیزه، افزایش دانش دینی و داشتن تعامل بیشتر از اهداف فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه است.

بهمنیار با تاکید بر اینکه باید در آینده حمایت بیشتری از دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی در دانشگاه داشته باشیم، افزود: امیدواریم با تلاش و همفکری مسؤولان دانشگاه و وزارت علوم، مشکلات انجمن‌های علمی دانشگاه‌ها برطرف شود.

برچسب ها :