پرستار سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – هیات ممتحنه ، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته پرستاری سه برنامه آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری سرطان و خون شناسی، پرستاری چشم و پرستاری پیشگیری و کنترل عفونت را در دستور کار قرار داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، در جلسات هیات ممتحنه ، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته پرستاری، اعضای هیات ممتحنه سه برنامه آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری سرطان و خون شناسی، پرستاری چشم و پرستاری پیشگیری و کنترل عفونت را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

دکتر جمشید حاجتی دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی با ارائه گزارشی از بازدیدهای ادواری از مراکز آموزشی پرستاری در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از بررسی درخواست تاسیس رشته پرستاری در مقطع دکتری Ph.D در دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و ارومیه خبر داد.

وی اظهار داشت برنامه بازنگری شده Ph.D با رویکرد بالینی و ایجاد گرایش های آن به این دبیرخانه ارجاع شده تا دانشجویان ورودی سال ۹۵ براساس این برنامه آموزش ببینند.

در ادامه این جلسه دکتر میرزابیگی معاون محترم پرستاری وزارت بهداشت از ابلاغ پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران خبر داد و ضمن ارائه گزارشی از وضعیت پرستاری در حوزه های مختلف در کشور بر همکار ی و هماهنگی بیشتر اعضای محترم هیات ممتحنه با معاونت پرستاری تاکید کرد.