سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون بین الملل دانشگاه خواجه نصیر از برگزاری دوره‌های مشترک مقاطع تحصیلات تکمیلی در دانشگاه خواجه نصیر خبر داد.

فرهاد یزدان دوست معاون بین الملل دانشگاه خواجه نصیر در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: تلاش‌های مستمر دانشگاه‌های برتر در ارتقا سطح فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و دستاوردهای ارزشمندی که در این راستا در سال‌های اخیر حاصل شد نشانگر وجود ظرفیت های فراوان در این بخش است.
وی با بیان اینکه برخورداری از جایگاه بین الملل در جامعه جهانی امروز شرایطی را در کشور می‌طلبد که از عهده دانشگاهها خارج است، ادامه داد: با هدایت و مدیریت هدفمند فعالیت‌های دانشگاهی می توان گام‌های موثری در این راستا برداشت.
معاون بین الملل دانشگاه خواجه نصیر تصریح کرد: برگزاری دوره‌های مشترک به ویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی، تلاش در زمینه جذب دانشجویان خارجی در مقاطع مختلف با تکیه بر نیازها و ظرفیت‌های منطقه ای و بهره‌برداری از فرصت‌های اعضای هیت علمی در جهت برقراری ارتباطات موثر یکی از گام‌های اساسی دانشگاه است.
یزدان دوست گفت: برگزاری کنفرانس‌ها، کارگاها، گردهمایی‌های تخصصی در موضوعات مورد توجه و علاقه طرف‌های بین المللی با مشارکت صنایع و مجموعه‌های پژوهشی داخلی از جمله فعالیت های قابل برنامه ریزی در دانشگاه‌های برتر کشور به شمار می رود.
معاون بین الملل دانشگاه خواجه نصیر یادآور شد: فعالیت‌های موفقیت آمیز دانشگاه خواجه نصیر و وجود ظرفیت های بالقوه در ادوار گذشته نوید بخش کسب جایگاه رفیع بین الملل در میان دانشگاه‌های برتر کشور است.