12-70.JPG

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  چهل‌ونهمین اجلاس معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور در اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اردبیل، محمد نریمانی قائم مقام رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه این اجلاس پنجم و ششم خرداد ماه به میزبانی این دانشگاه برگزار می‌شود، گفت: مراسم آغازین این اجلاس، قرائت پیام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خواهد بود.

وی با بیان اینکه در روز اول پنج نشست تخصصی با موضوعات مختلف برگزار خواهد شد، افزود: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان و شرکت‌های تامین‌ کننده تجهیزات تحقیقاتی و پژوهشی از دیگر برنامه‌های این اجلاس سراسری است.

نریمانی با بیان اینکه در روز دوم نیز موضوعات متعدد پژوهشی مورد بررسی قرار گرفته و برای هر موضوع خاص مدلی ارائه خواهد شد، تصریح کرد: این اجلاس در پایان روز دوم با صدور بیانیه‌ای به کار خود پایان خواهد داد.

قائم مقام رئیس دانشگاه محقق اردبیلی اضافه کرد: برای برگزاری مطلوب و کیفی این اجلاس، کمیته‌های روابط‌ عمومی، اجرایی و پشتیبانی، مالی، نمایشگاه و فناوری تشکیل شده است.

برچسب ها : ,