2.jpg-5.jpeg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  سیزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران در مهرماه امسال در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس علمی ایسنا، دکتر مالک نادری، دبیر همایش‌های علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران با اعلام این خبر اظهار کرد: سیزدهمین دوره همایش مهندسی مواد و متالورژی ایران در روزهای دوشنبه و سه شنبه، ۵ و ۶ مهرماه امسال در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

وی ایجاد فضایی مناسب برای بحث و تبادل علمی میان دانشگاهیان و صنعت را از اهداف این همایش ذکر کرد و یادآور شد: متقاضیان شرکت در این همایش لازم است چکیده مقالات خود را تا ۳۰ خردادماه به دبیرخانه این همایش ارسال کنند.

نادری به نقل از روابط عمومی دانشگاه امیرکبیر خاطرنشان کرد: در این همایش در خصوص خواص مکانیکی و فیزیکی مواد، مهندسی سطح، ریخته گری و انجماد، شکل‌دهی مواد، متالورژی استخراجی، جوشکاری، خوردگی، متالورژی پودر، شبیه‌سازی، سنتز مواد، نانومواد، سرامیک، مواد پلیمری، مواد پیشرفته، کامپوزیت و بیومواد بحث و تبادل نظر خواهد شد.

دبیر همایش‌های علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران با بیان این که مقالات برگزیده این همایش به صورت سخنرانی و پوستر ارائه خواهند شد، اظهار کرد: مقالات برگزیده این همایش علاوه بر دریافت جوایز، در مجلات علمی و پژوهشی معتبر بین‌المللی منتشر و نمایه خواهند شد.

نادری با بیان این که این همایش از سال ۸۰ با هدف گردهمایی دانشگاهیان و صنایع مرتبط با مهندسی متالورژی برگزار شده است، اضافه کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های فنی از جمله برنامه‌های جنبی این همایش‌ است.