دانشگاه تبریز سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – کلینیک دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز در فضایی بالغ بر ۱۲۰ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، حمیدرضا قاسم زاده قائم مقام دانشگاه تبریز در مراسم افتتاحیه کلینیک دامپزشکی این دانشگاه گفت: افتتاح کلینیک دامپزشکی این دانشگاه در همین راستا و با هدف بهره گیری از پتانسیل های علمی برای حل مشکلات جامعه در حوزه روستائیان راه اندازی شده است.

وی افزود: دانشگاه تبریز با تمام توان از فعالیت های دانشکده دامپزشکی حمایت می کند و انتظار دارد تا در آینده ای نزدیک کلینیک دامپزشکی این دانشگاه به یکی از مهم ترین کلینیک های استان و کشور تبدیل شود و این مهم در سایه تلاش و کوشش همکاران ممکن است.

جواد اشرفی رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز نیز در این مراسم گفت: این کلینیک دارای بخش های داخلی، جراحی دام، آزمایشگاه، طیور، رادیولوژی و سونوگرافی است.

وی افزود: به صورت ثابت، یک عضو هیات علمی بخش علوم درمانگاهی و یک دامپزشک عمومی در این کلینک حضور خواهند داشت.

رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز خاطرنشان کرد: در این کلینیک بستر حضور کارورزان رشته دامپزشکی دانشگاه و دانشجویان کارآموز، انجام آزمایشات تشخیصی مربوط به دام و طیور فراهم خواهد شد.