1434443272169_20150414155733243 (1).jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس پارک علم و فناوری یزد گفت: پارک علم و فناوری یزد خود را متعهد به همکاری با مراکزی می‌داند که توسعه کارآفرینی مبتنی بر نوآوری و تکنولوژی را در دستور کار خود قرار می‌دهند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه یزد، داریوش پورسراجیان در نشستی که به منظور عقد تفاهم‌نامه همکاری با مرکز علمی کاربردی جوادالائمه(ع) برگزار شد، با بیان این که رویکرد پارک تنها امضای تفاهم‌نامه نیست، گفت: رویکرد ما رسیدن به نتایج عملی و محقق شدن برنامه‌هاست که البته با امضای تفاهم‌نامه بستر مناسبی برای تحقق آنها ایجاد می‌شود.

وی عنوان کرد: تمرکز مجموعه باید روی پیگیری و انجام فعالیت‌ها باشد زیرا پس از بررسی فعالیت‌های این مراکز، اقدامات لازم جهت اخذ مجوز از وزارت علوم توسط پارک یزد انجام می‌شود.

پورسراجیان در ادامه، گفت: پارک علم و فناوری یزد خود را متعهد به همکاری با مراکزی می‌داند که توسعه کارآفرینی مبتنی بر نوآوری و تکنولوژی را در دستور کار خود قرار می‌دهند.

این مسئول افزود: خوشبختانه مجموعه جوادالائمه (ع) در این زمینه پیشتاز بوده و ابتدا در حوزه دانش‌آ‌موزی و در حال حاضر نیز در حوزه دانشگاهی تفاهم‌نامه‌هایی با پارک امضاء کرده است.

محمد سفید رئیس مرکز علمی کاربردی جوادالائمه(ع) نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از همکاری با پارک علم و فناوری یزد، ابراز امیدواری کرد که با همکاری‌ها و حمایت‌های پارک علم و فناوری یزد، مرکز رشد جوادالائمه(ع) بتواند فعالیت‌های خود را به نحو احسن انجام دهد.

گفتنی است، این تفاهم‌نامه در راستای توسعه مرکز نوآوری و مراکز رشد مستقر در مرکز علمی کاربردی جوادالائمه(ع) یزد منعقد شد.