1459934718691_57323.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  یکی از دانشجویان سال آخر رشته زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه شیراز، روز گذشته در محوطه خوابگاه این دانشگاه اقدام به خودکشی کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)‌ منطقه فارس، این دانشجوی سال چهارم زبان دانشگاه شیراز که به گفته برخی دانشجویان ساکن خوابگاه بوده، به دلیل مشکلات شخصی خود را از طبقه ۹ خوابگاه، به پائین پرت کرده است.

براساس شنیده‌ها این دانشجو، ساکن شیراز بوده و تا بعدازظهر هم هیچ نشانه‌ای از ناراحتی یا مشکل در وی دیده نشده است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا،‌ در خبری که ساعتی قبل روی پورتال دانشگاه شیراز بارگذاری شده، آمده است” به اطلاع کلیه دانشگاهیان (اساتید گرامی، کارکنان محترم، دانشجویان معزز) می‌رساند که متاسفانه ساعت ۱۶ شنبه، ۲۵ اردیبهشت ۹۵، یکی از دانشجویان سال آخر رشته زبان و ادبیات انگلیسی این دانشگاه، به دلیل مشکلات شخصی اقدام به خودکشی کرده و موجب تاثر همگان گردید.

ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم نامبرده، به اطلاع می رساند اقدامات لازم در این زمینه درحال انجام است و مراتب در اطلاعیه های بعدی به استحضار همگان خواهد رسید. از خداوند منان مغفرت الهی برای آن مرحوم و صبر و اجر جزیل برای بازماندگان آرزومندیم.”

برچسب ها :