1447410915382_mind-lab-2.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دبیر اجرایی پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب، به راه‌اندازی بزرگترین مرکز بین‌المللی علوم مغز و اعصاب در تهران تا پایان سال جاری اشاره کرد و گفت: با راه‌اندازی این مرکز هم تعامل بین متخصصان داخلی و خارجی تقویت شده و هم موضوع توریست درمانی به صورت جدی‌تر اجرایی می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس علمی ایسنا، علیرضا دلیری، درباره سطح برگزاری این کنگره و میزان رضایت مهمانان خارجی اظهار کرد: دریافت امتیاز عالی از نظر کیفیت و سطح برگزاری این دوره از سمپوزیوم و رضایت ۹۵ درصدی مهمانان خارجی نشان از سطح خوب برگزاری این دوره در کشور ایران دارد همانطور که رییس فدراسیون جهانی انجمن جراحان مغز و اعصاب در مراسم اختتامیه اعلام کرد که کار کشورهای ترکیه، کره و چین برای دوره‌های ششم ،هفتم و هشتم بسیار دشوار خواهد شد.

دلیری بیان کرد: کسب رضایت مهمانان خارجی باعث رسیدن به اهدافی که در نظر داشتیم شد و توانستیم به کشورهای دنیا ثابت کنیم که ایران هم در زمینه پزشکی و هم در حوزه تغییر نگاه و انتقال واقعیات موفق عمل کرده است.

دبیر اجرایی پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب تصریح کرد: در برنامه ریزی‌های انجام شده ارزیابی روزانه‌ای از سطح برگزاری این سمپوزیوم انجام شد تا مشکلات و نواقص برای روز بعد رفع شود و با اجرای این سیستم موفق شدیم تا در ارزیابی کلی رضایت خیلی مناسبی را از جامعه هدف خود داشته باشیم.

اجرای طرح توریست درمانی و بزرگترین مرکز بین‌المللی علوم مغز و اعصاب دنیا

وی همچنین به راه اندازی بزرگترین مرکز بین‌المللی علوم مغز و اعصاب در تهران تا پایان سال جاری اشاره کرد و گفت: مراحل ساختمان سازی این مرکز در حال اتمام است و با تجهیز لوازم و امکانات پزشکی مورد نیاز این مرکز به عنوان بزرگترین مرکز بین‌المللی علوم مغز و اعصاب دنیا تا پایان سال جاری راه اندازی می‌شود.

دلیری یادآور شد: با راه اندازی این مرکز هم تعامل بین متخصصان داخلی و خارجی تقویت شده و هم موضوع توریست درمانی به صورت جدی‌تر اجرایی می‌شود.

دبیر اجرایی پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب ابراز کرد: در صورتی که یک مرکز و بیمارستانی به عنوان پایلوت مغز و اعصاب دنیا معرفی شود و بتواند پوشش کاملی از بهترین خدمات و تجهیزات درمانی حوزه مغز و اعصاب را ارائه دهد بیماران از کشورهای منطقه و کشورهای اروپایی به این مرکز سوق داده می شوند و برای درمان به این مرکز مراجعه کرده و بحث توریست درمانی نیز تقویت می‌شود.

وی به بورسیه شدن ۶۰ نفر از متخصصان داخلی نیز اشاره کرد و گفت: حدود ۶۰ نفر از متخصصان داخلی با حمایت معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری در کشورهای اروپایی بورسیه شدند و در حال تکمیل دوره های علمی یک ساله و دو ساله هستند تا بتوانند در این مرکز به فعالیت خود ادامه دهند .

دلیری خاطرنشان کرد: رضایت مهمانان خارجی، تغییر نگاه به کشور ایران، تبادل اطلاعات متخصصان داخلی و خارجی از جمله دستاوردهای مهمی بود که ما توانستیم به دست آوریم و مهمانان خارجی به عنوان سفیران کشورهای دنیا اطلاعات واقعی و درستی را از ایران به کشور خود منتقل کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی اظهار کرد: در پایان مراسم کنگره نیز مهمانان خارجی از شهرهای شیراز، اصفهان و کاشان بازدید کردند تا بتوانند ایران و جاذبه های گردشگری آن را بهتر بشناسند.

برچسب ها : ,