دانشگاه امیرکبیر سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر از برگزاری پنجمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران در این دانشگاه خبر داد و گفت:در این دوره از مسابقات ۱۰ تیم دانشجویی حضور خواهند یافت.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، مهدی ورسه‌ای با اشاره به برگزاری مرحله دانشگاهی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در دانشگاه صنعتی امیرکبیر، گفت: پنجمین دوره این مسابقات با ثبت نام ۱۰ تیم چهار نفره دانشجویی برگزار می شود.

وی با اشاره به سابقه این دانشگاه در برگزاری فعالیت‌های دانشجویی، افزود: بر این اساس جای خالی مسابقاتی در زمینه مناظرات دانشجویی احساس می‌شد که با برگزاری این مسابقات فضایی جدید برای حضور دانشجویان  فراهم شد.

ورسهای با بیان این که این مسابقات به صورت پیش فرض برای تشکل‌ها جذابیت بیشتری دارد، ادامه داد: علاوه بر تشکل‌های دانشجویی، تمامی کانون‌ها و انجمن‌های علمی می‌توانند با تشکیل گروه‌های مناظره، در این مسابقات شرکت کنند.

رییس جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر از برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای این مسابقات خبر داد و یادآور شد: به منظور آشنایی گروه‌ها با یکدیگر و همچنین آشنایی با روند و آیین نامه‌های اجرایی مسابقات، کارگاه توجیهی در روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه در این دانشگاه برای تیم‌های ثبت نام کننده برگزار خواهد شد.

وی مرحله دانشگاهی زمان برگزاری پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان را هفته اول خرداد ماه جاری ذکر کرد و گفت: علاوه بر اهدای لوح یادبود به تیم‌های شرکت کننده، به تیم اول مبلغ ۱۰ میلیون ریال، تیم دوم ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و تیم سوم ۵ میلیون ریال جایزه اعطا خواهد شد.