1417944830275_AMIR HASANZADEH-14.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان با تشریح برنامه‌های این دانشگاه در هفته خوابگاه‌ها، از تجلیل از خیرین خوابگاه‌ساز در این هفته خبر داد.

دکتر سعید ضیایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان در حال تدارک یک دوره مسابقات ورزشی در رشته‌هایی مانند دوچرخه سواری‌، پینگ‌پنگ، شطرنج و … به مناسبت هفته خوابگاه‌ها برای تمام دانشجویان است.

وی افزود: همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی مشاوره‌ای مانند دوره های “زندگی جمعی، تعامل و … “، انتخاب اتاق‌های برتر در بلوک‌های خوابگاهی از لحاظ بهداشتی و بهبود فضای خوابگاهی از لحاظ نظافت، از دیگر برنامه‌های دانشگاه در هفته خوابگاه‌ها است.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان ادامه داد: در این هفته هیات‌رئیسه دانشگاه به خوابگاه‌ها سرکشی و از وضعیت آن‌ها بازدید خواهند کرد؛ همچنین تجلیل از خیرین خوابگاه‌ساز در دستور کار برنامه‌های این هفته قرار دارد.

ضیایی‌نژاد با اشاره به کمک‌های مالی معاونت مالی و اداری این دانشگاه، عنوان کرد: از سال گذشته فضاسازی خوابگاهی به‌ویژه در خوابگاه دختران تا حد زیادی بهبود یافته است.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا مجموعه کامل ورزش صبحگاهی تعبیه شده، کلیه مسیرهای عبوری با توجه به فصل گرما در خوزستان به سایبان مجهز شد و رینگ دوچرخه‌سواری نیز در خوابگاه دختران توسعه یافته است.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان با بیان این‌که دانشجویان به‌طور ذاتی آرمان‌گرا و خواهان روندی در حال توسعه و روبه رشد هستند، گفت: دانشجویان با توجه به این حس آرمان‌گرایی، نظر به ایده‌آل‌ها دارند اما ممکن است دانشگاه به دلیل مشکلات مالی نتواند تمامی این ایده‌آل‌ها را در فضای خوابگاهی تأمین کند.