1461937656208_29-112.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی جهاد‌دانشگاهی گفت: مسئولان استانی بدانند تنها جایی که می‌توانند از منابع استان استفاده و بهره‌برداری حداکثری داشته باشند در جهاد‌دانشگاهی است و این نهاد بهترین مکان برای هزینه کردن منابع دولتی است.

بهروز بادکو در حاشیه گردهمایی معاونین پشتیبانی جهاد دانشگاهی در بابلسر در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه مازندران، با اشاره به نحوه بهره‌گیری واحدها از اعتبارات استانی خود، اظهار کرد: قوانین بودجه باید به طور کامل مطالعه شود و از ظرفیت‌های قانونی آن استفاده کرد.

وی با بیان اینکه ماده ۱۸۰ قانون بودجه سال گذشته ظرفیتی برای استفاده از اعتبارات استانی بود، تصریح کرد: در سال جاری نیز واحدها با به کارگیری یک گروه تخصصی موارد قانونی بودجه را مطالعه کنند و با استخراج ظرفیت‌های آن و نیز رایزنی با استاندار از اعتبارات استانی بهره بگیرند.

معاون پشتیبانی جهاد دانشگاهی در پایان با بیان اینکه مسئولان جهاد‌دانشگاهی باید واحد خود را به استانداران معرفی کنند، خاطرنشان کرد: مسئولان استانی بدانند تنها جایی که می‌توانند از منابع استان استفاده و بهره‌برداری حداکثری داشته باشند در جهاد دانشگاهی است و این نهاد بهترین مکان برای هزینه کردن منابع دولتی است.

برچسب ها :