6-4.jpeg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دکتر حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی کشور از توانمندی ها و ظرفیت های جهاد دانشگاهی واحد مازندران بازدید کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه مازندران، دکتر حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی در حاشیه گردهمایی دو روزه معاونان پشتیبانی جهاد دانشگاهی کشور، از بخش هایی از واحدها و توانمندی های جهاد دانشگاهی واحد مازندران بازدید کرد.

سید محمد حسینی رئیس جهاد دانشگاهی واحد مازندران با اعلام این خبر اظهار کرد: رئیس جهاد دانشگاهی کشور بازدیدی از ساختمان این واحد در جاده دریا داشت و مقرر شد اقداماتی درباره این مکان صورت گیرد. دکتر طیبی همچنین بازدید کوتاهی از ستاد مرکزی جهاد دانشگاهی در ساری داشت و

پس از بازدید این دو مرکز، قول مساعدت برای تامین ساختمان واحد مازندران، مشروط به ارائه کمک های استانی در این زمینه داد.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد مازندران تاکید کرد: همچنین بازدید از معاونت پژوهشی در چپکرود و سایت تحقیقاتی معاونت پژوهشی مازندران در این منطقه نیز از برنامه های رییس جهاد دانشگاهی بود و دکتر طیبی عملکرد این بخش‌ها را رو به رشد ارزیابی کرد. در این دیدار دکتر طیبی درباره آینده طرح های تحقیقاتی در حال اجرا در این بخش ابراز امیدواری کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دومین گردهمایی معاونان پشتیبانی جهاد دانشگاهی کشور در بابلسر در حال برگزاری است.

برچسب ها :