حجت الاسلام سیدمحمد واعظ موسوی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم گفت: این انجمن با هدف پیگیری شیوه‌های نوین تبلیغی آغاز به کار کرده است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سیدمحمد واعظ موسوی ظهر چهارشنبه در دیدار هیئت رئیسه انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه با آیت‌الله العظمی حسین نوری همدانی با اشاره به اهمیت مباحث تبلیغ در دنیای امروز، اظهار کرد: توجه به مباحث تبلیغی و راهنمایی و ارشاد در شرایط کنونی باید به عنوان یک اصل در نظر گرفته شود.

رئیس انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم با اشاره به شکل گیری این انجمن افزود: حدود یک سال و ۳ ماه است که از عمر این انجمن در حوزه‌های علمیه می‌گذرد و این انجمن با هدف پیگیری شیوه‌های نوین تبلیغی آغاز به کار کرده است.

وی ابراز کرد: از دیرباز متولی ارشاد و تبلیغ جامعه به عهده روحانیت شیعه بوده است و تبلیغ امری نیست که بشود به راحتی از آن گذشت. در دنیای امروز با توجه به تمام هجمه ها نیاز به تبلیغ بیش از پیش احساس می شود.

حجت‌الاسلام واعظ موسوی با اشاره به اینکه از مدت‌ها قبل برای ایجاد این انجمن تبلیغ برنامه ریزی شده بود که این پروسه به تعویق افتاده بود، گفت: در بهمن ماه سال گذشته این انجمن کار خود را در عرصه های مختلف تبلیغی آغاز و همایش‌های مختلفی در این رابطه برگزار کرده است.

رئیس انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با اهمیت تبلیغ، تصریح کرد: مقام معظم رهبری همواره تبلیغ را در داخل و خارج کشور برعهده روحانیت قرار دادند و روحانیت باید با روش های گوناگون این وظیفه سنگین را عهده‌دار باشد.