1442729957531_download (4).jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  صبح امروز نمایشگاهی از دستاورد انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه زابل با حضور مسئولین و اساتید دانشگاه زابل، افتتاح شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه سیستان و بلوچستان، معاون فرهنگی دانشگاه زابل هدف از برگزاری این نمایشگاه زابل را، ارائه دستاوردها و فعالیتهای انجمن‌های علمی دانشجویی که حاصل دو سال فعالیت آنها بوده عنوان کرد و افزود: این آثار در بخش نمایشگاهی جشنواره که با عنوان هفتمین جشنواره درون دانشگاهی جهش (حرکت) نامگذاری شده است، شرکت داده می شود.

دکتر حیدرعلی دهمرده با بیان اینکه تاکنون آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره در بخشهای مختلف از جمله، ترویجی، پژوهشی، کارآفرینی ترجمه کتاب، نشریات، اختراعات و … بوده است، تعداد این آثار را در زمینه اختراع و ابتکار ۱۰ اثر، نشریات برتر انجمن‌های علمی دانشجویی ۲۰ اثر، کارآفرینی و نوآوری ۱۰ اثر، فعالیتهای ترویجی ۲۰ اثر، آثار آموزشی ارائه شده جهت ارزیابی در دبیرخانه ۲۰ اثر و سایر آثار اعلام کرد و گفت: آثار ارائه شده در این نمایشگاه به بیش از ۱۵۰ مورد رسیده است.

وی ادامه داد: آثار ارسالی که به دبیرخانه جشنواره رسیده، پس از ارزیابی توسط هیأت داوران در اختتامیه جشنواره معرفی و از آثار برتر تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی افزود: در این نمایشگاه ۵۲ انجمن علمی دانشجویی فعال، آثار خود را ارائه کرده‌اند.

گفتنی است، این نمایشگاه تا روز یکشنبه مورخ ۲۶ اردیبهشت ماه جاری در محل دائمی نمایشگاههای دانشگاه زابل دایر خواهد بود.