پاتریک رینگنبرگ سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  نشست جشنواره فارابی با حضور برگزیده بخش خارجی ششمین دوره جشنواره فارابی و سخنرانی درباره «مطالعات میان رشته ای در هنر» برگزار می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، دومین نشست هشتمین دوره جشنواره بین المللی فارابی با حضور دکتر پاتریک رینگنبرگ، پژوهشگر موسسه «فرهنگ، ادیان و مدرنیته» دانشگاه لوزان و برگزیده دوره ششم جشنواره و دکتر احمد شاکری، پژوهشگر مدرسه مطالعات فرهنگی و میان رشته ای دانشگاه سوربن پاریس برگزار می شود.

این نشست روز شنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و رینگنبرگ با موضوع « مطالعات میان رشته ای در هنر» و شاکری درباره آثار این پژوهشگر در حوزه آرایه ها صحبت می کنند.

رینگنبرگ در سال ۲۰۱۰ از دانشگاه ژنو سوئیس در رشته تاریخ هنر و در مقطع دکتری فارغ‌ التحصیل شد و هم اکنون به عنوان پژوهشگر در موسسه «فرهنگ، ادیان و مدرنیته» دانشگاه لوزان مشغول است.

او برگزیده بخش خارجی ششمین دوره جشنواره فارابی بوده است. تاکنون چندین کتاب از وی به چاپ رسیده که «راهنمای فرهنگی ایران» و « آرایه ها در هنرهای اسلامی» از جمله آن هاست.