1422782359365_Untitled.png

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری (INOTEX2016) از ۲ تا ۵ خردادماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور شرکت‌های برتر ایرانی و خارجی برگزار می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس فناوری ایسنا پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری (INOTEX2016) از ۲ تا ۵ خردادماه ۹۵ با رویکرد بسترسازی برای تعریف همکاری‌های فناورانه بین‌المللی در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

در این دوره از نمایشگاه، ۹۰ شرکت و موسسه از بیش از ۱۴ کشور حضور خواهند یافت؛ ضمن آن‌که پاویون ملی کشورهای روسیه، یونان و بلاروس به صورت متمرکز برپا می‌شود. در کنار شرکت‌های خارجی، شرکت‌های ایرانی برتر در حوزه‌های مختلف فناوری و نوآوری نیز حضور خواهند داشت و آخرین دستاوردهای فناورانه خود را به نمایش می‌گذارند.

برگزاری دومین نشست بین‌المللی «شبکه‌سازی نوآوری» از برنامه‌های این دوره از نمایشگاه است که در آن بیش از ۱۲ استاد و صاحبنظر خارجی در کنار متخصصان ایرانی طی دو روز و در ۱۰ پنل تخصصی در خصوص موضوعات مرتبط بحث و تبادل‌ نظر خواهند دااشت.

برپایی نشست‌هایی با حضور کارآفرینان و متخصصین ایرانی، کارگاه آموزشی بین‌المللی با مشارکت مرکز علوم و فناوری جنبش عدم تعهد (NAM)، چند نشست تخصصی در حوزه‌های مختلف فناوری با کشورهای مختلف و ۶ کارگاه آموزشی از دیگر برنامه‌های جنبی اینوتکس است.

در این نمایشگاه، فناوری‌های پیشرفته در حوره فناوری اطلاعات و ارتباطات، اتوماسیون تغییرات صنعتی و پزشکی، مواد، زیست فناوری، الکترونیک و ارتباطات، مکانیک و مکاترونیک، اپتیک، هوا فضا، انرژی‌های نو و تجدیدپذیر، نفت، گاز و پتروشیمی، فناوری پزشکی و مهندسی پزشکی، سیستم‌های هوشمند، جو زمین، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، صنایع و تاسیسات زیربنایی ارائه می‌شود.