سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – سخنگوی دانشگاه پیام نور گفت: خبرگزاری این دانشگاه با هدف اطلاع‌رسانی تولیدات علمی و تحقق شعار اقتصاد مقاومتی راه‌اندازی شد.

 

محمد محسن صدر سخنگوی دانشگاه پیام نور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: دانشگاه پیام نور برای استفاده از تمام قابلیت و ظرفیت‌هایش با به کارگیری کارشناسان و متخصصان اهل فن در رشته خبرنگاری در این دانشگاه اقدام به راه‌اندازی خبرگزاری پیام نور کرد.
وی ادامه داد: تأسیس این خبرگزاری با هدف اطلاع‌رسانی عمومی مسائل مختلف دانشگاه پیام نور است و ما در این خبرگزاری سعی در ایجاد  تعامل بین دانشجویان و مخاطبان این دانشگاه داریم.
صدر در خصوص اینکه در این خبرگزاری علاوه بر سرویس علمی دانشگاه گروه‌های سیاسی، فرهنگی و ورزشی فعالیت دارند، گفت: تأسیس خبرگزاری پیام نور که با استقبال وزیر علوم روبرو شد یک راه مهم در جهت مطلع کردن مردم کشور از فعالیت‌های علمی دانشگاه پیام نور است.
وی تأکید کرد: شعار این خبرگزاری سرعت اطلاع‌رسانی و صحت منابع خبری است.
سخنگوی دانشگاه پیام نور یادآور شد: راه‌اندازی خبرگزاری دانشگاه پیام نور با هدف تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و معرفی تولیدات علمی دانشجویان این دانشگاه همچنین بهره‌گیری از توان تخصصی استادان و دانشجویان کشور است.
صدر در پایان گفت: سایت خبرگزاری دانشگاه پیام نور به آدرس WWW.PNU.IR است.