1457083540017_Farzad Khabooshani-3.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  وزیر بهداشت با اشاره به برگزاری چهاردهمین نکوداشت مقام استاد اظهار کرد: ان شاء‌الله این مراسم مستدام باشد زیرا بزرگترین افتخار دانشگاه علوم پزشکی تهران اساتیدش هستند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی در مراسم چهاردهمین نکوداشت مقام استاد که در دانشگاه علوم پزشکی تهران با تبریک ولادت امام حسین (ع) اظهار کرد: آرزو می‌کنم بیشتر امام حسین (ع) را بشناسیم و امیدوارم همانند ایشان در زندگی شخصی و اجتماعی خود و افرادی که در عرصه سیاست فعالیت می‌کنند در زندگی سیاسی خود آزاد باشند و از ایشان درس آزادگی بگیرند.

وی با اشاره به مراسم نکوداشت مقام استاد اظهار کرد:‌معمولا چنین مراسم‌هایی اداری، سیاسی و کمی رسمی هستند. اما از آنجایی که این مراسم به درخواست دانشجویان برگزار شده و فرآیند انتخاب اساتید نمونه بدون دخالت مسؤلین پیش رفته است این مراسم متفاوت است.

وزیر بهداشت با انتقاد از این که اکثر افراد به دنبال عیب‌جویی و عیب‌یابی هستند گفت: متاسفانه افراد از کسانی که به تاریخ و مردم این کشور خدمت کرده‌اند عیب‌جویی می‌کنندو دائما به دنبال عیب‌یابی هستند. باید توجه کنیم که هیچ کدام از ما معصوم نیستیم اما چرا از یکدیگر قدرشناسی نمی‌کنیم.

هاشمی ادامه داد: عیب‌یابی خصلت خوبی نیست و در زندگی شخصی ما هم تسری پیدا می‌کند. جامعه ما در گذشته فرهنگ غنی داشته است اما اکنون به احترام که اساس روابط ما بوده کم توجهی می‌شود.

بر اساس این گزارش در این مراسم از ۱۰ استاد برتر که توسط دانشجویان برگزیده شده‌اند تقدیر به عمل آمد.