1460184228478_1.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  با حضور وزیر آموزش و پرورش، مدیر کل اموزش و پرورش استان کرمان و جمعی از مسوولان شهرستان رفسنجان پروژه سایت خورشیدی فتو ولتاییک دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان با ظرفیت ۳۲ کیلو وات دقایقی قبل به بهره برداری رسید.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، محمدعلی دهقان، رئیس دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان در حاشیه افتتاح این مرکز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این سایت خورشیدی برای تولید مستقیم برق از انرژی خورشیدی احداث شد که برق تولیدی از این سایت به شبکه سراسری برق دانشگاه تزریق می شود.

محمدعلی دهقان با بیان اینکه احداث این سایت از اوایل سال گذشته آغاز شد افزود: بیش از سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات منابع داخلی دانشگاه و منابع مالی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان برای اجرای این پروژه هزینه شده است.

وی خاطرنشان کرد: این طرح در سایت انرژی های نو دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان در راستای اجرای سیاستهای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در حوزه استفاده از انرژی ها در مساحت ۵۰۰ متر مربع احداث شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، نمایشگاه حرکت شامل دستاوردهای یک‌ساله انجمن‌های علمی دانشگاه ولیعصر با حضور وزیر آموزش و پرورش گشایش یافت.

در این نمایشگاه ۳۰ انجمن علمی دانشگاه، دستاوردهای یک‌ساله انجمن‌های علمی دانشگاه به نمایش گذاشته شده اند.

حضور در جمع شورای اداری شهرستان رفسنجان از دیگر برنامه های وزیر آموزش و پرورش در سفر به رفسنجان است.