یزدان مهر سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – صندوق رفاه دانشجویان و دانشگاه پیام نور برای راه انداری سامانه آموزش تلویزیونی (IPTV ) تفاهم نامه مشترک همکاری امضا کردند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، ذوالفقار یزدان‌مهر ، رئیس صندوق رفاه در تشریح تفاهم نامه همکاری صندوق رفاه دانشجویان و دانشگاه پیام نور گفت: بر اساس سامانه آموزش تلویزیونی -IPTV – دانشجویان دانشگاه پیام نور می توانند در تمام نقاط کشور به دروس  و آموزش های این دانشگاه دسترسی داشته باشند و صندوق رفاه دانشجویان تمام هزینه اتصال دانشجویان به این سامانه را پرداخت می کند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان افزود: پیش از این مقرر بود دانشگاه پیام نور با صرف هرینه ای کلان این سامانه را راه اندازی کند ولی هم اکنون صندوق رفاه دانشجویان هزینه دانشجویان را درقالب تسهیلات پرداخت می کند لذا دانشگاه پیام نور فقط محتوای دروس را در اختیار شرکت مجری می گذارد.

گفتنی است، هم اکنون فرایند تهیه دروس و بارگذاری آنها در این سامانه در حال انجام است و  در مهرماه سال جاری  دانشجویان دانشگاه  پیام نور  در سراسر کشور می تواند از طریق تهیه سخت افزار و نرم افزار مربوطه از آن استفاده کنند.