سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس سنجش و آزمون دانشگاه پیام نورگفت : دانشجویان این دانشگاه تا ۲۹ اردیبهشت ماه فرصت دارند محل آزمون خود را انتخاب کنند.

 

محمد علی ابراهیمی  رییس سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به تمدید زمان انتخاب محل آزمون دانشجویان این دانشگاه اظهار داشت : مهلت انتخاب  محل آزمون پایان نیمسال دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد این دانشگاه بنابر درخواست های مکرر دانشجویان واحد های مختلف دانشگاهی در مقاطع کارشناسی و ارشد تا ۲۹ اردیبهشت ماه تمدید شد.

وی ادامه داد: طبق تقویم آموزشی امتحانات دانشجویان دانشگاه پیام نور در موعد مقرر برگزار می شود و به خاطر همزمانی آن با ماه مبارک رمضان هیچ تغییری نمی کند.

ابراهیمی تاکید کرد: دانشجویان متاهل برای تعیین محل آزمون شان در همین بازه زمانی فرصت دارند تا واحد امتحانی خود را انتخاب کنند.

رییس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور یاد آورشد:  مهلت تعیین شده به هیچ عنوان تمدید نمی شود و کلیه دانشجویان متقاضی می توانند از ۲۱ لغایت ۲۹ اردیبهشت ماه نسبت به ثبت درخواست خود  در سامانه جانع گلستان اقدام نمایند .