سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۹۵ از فردا آغاز می شود.

 

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۹۵ از فردا آغاز شده و تا چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ادامه دارد. 
وی افزود: پذیرش در برخی از رشته‌های آزمون کاردانی نظام جدید بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد. 
مشاور عالی سازمان سنجش افزود: کلیه داوطلبان باید در مهلت مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www. sanjesh. org مراجعه و با واریز مبلغ ۱۸۰ هزار ریال نسبت به ثبت نام اقدام کنند. 
وی تصریح کرد: داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی موسسه‌های آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی نیز هستند، لازم است علاوه بر وجه ثبت نام نسبت به پرداخت ۴۶ هزار ریال دیگر برای اعلام علاقه‌مندی به شرکت در رشته‌های مذکور اقدام کنند
توکلی یادآور شد: اطلاعیه مربوط به ثبت‌نام دوره‌های کاردانی نظام جدید نیز از دیروز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار گرفته است.