1434014472923_thum-b512f8ed2e4d68a0f7de-tafahom_namah.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه یاسوج از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین این معاونت با بنیاد نخبگان استان خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کهگیلویه و بویراحمد، دکتر فریبرز نیکدل افزود: یکی از اهداف انعقاد این تفاهم‌نامه همکاری مشترک دانشگاه و بنیاد در زمینه‌های تحقیقاتی و برقراری ارتباط بین پژوهشگران در عرصه‌های مختلف است.

وی با اشاره به زمینه های دیگر همکاری دانشگاه یاسوج و بنیاد نخبگان اشاره و اظهار کرد:‌ برگزاری نشست‌های مشترک به منظور توسعه و تبادل علمی نخبگان و استعدادهای برتر، استادان دانشگاه و دانشجویان، همکاری در برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و نظریه‌پردازی، برگزاری میزگردهای علمی، همایش‌های پژوهشی و کارگاه‌های آموزشی و برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ایده پردازی، خلاقیت، کار تیمی و همچنین برنامه‌های نقد فیلم‌، جشنواره‌ها و … از جمله تعهدات مشترک در این تفاهم‌نامه است.

معاون دانشگاه یاسوج اضافه کرد: بنیاد نخبگان ظرفیت های زیادی دارد که دانشگاه یاسوج بر اساس این تفاهم نامه از پتانسیل و ظرفیتهای بنیاد نخبگان استان استفاده می کند.